[2012.10.27-28] III Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach"

Serdecznie zapraszamy do Ustronia i Wisły na trzecią edycję Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Leśnicy w Beskidach”. Impreza odbędzie się w dniach 27-28 października 2012 roku. Wzorem poprzednich rajdów, pierwszego dnia wieczorem odbędzie się wieczorna zabawa przy dźwiękach kapeli góralskiej. W obszernej sali restauracyjnej OW Jarzębata w Wiśle zmieszczą się wszyscy Uczestnicy Rajdu, a chętni do pieczenia kiełbasek będą umilać sobie czas śpiewami przy ognisku. Rajd poprowadzono malowniczymi szlakami górskimi z Ustronia do Wisły, a drugiego dnia odbędzie się wspólna wycieczka po Beskidach otaczających Wisłę. Tak jak poprzednio, będą konkursy i puchary, a zakończenie Rajdu odbędzie się w centrum Wisły, gdzie także Uczestnicy otrzymają ciepły turystyczny posiłek. Tym razem ekipy rajdowe będą nocowały na terenie Wisły. Szlaki nie są trudne i przejść może nimi każdy Turysta, co potwierdzili Uczestnicy III Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Szlakami Beskidzkiej 5” (w wieku od 9 do 60 lat).

[2012.10.27-28] III Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach"

Gwarantujemy miłą atmosferę, a jak pokazały poprzednie Rajdy – Leśnicy są wyjątkowymi i bardzo pogodnymi Turystami, więc zabawa zapowiada się przednia. Wszystkim chętnym na dłuższy pobyt w Beskidach zapewniamy pomoc w organizacji noclegów i wyżywienia. Rajd obsługiwać będą licencjonowani przewodnicy beskidzcy, a uczestniczyć w nim mogą wszyscy bez względu na wiek, stopień zaawansowania turystycznego i kondycję.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 października 2012 roku pod nr tel. 604 440 870 oraz adresem e-mail: poznajbeskidy@beskidtrek.pl .

POBIERZ REGULAMIN III OGÓLNOPOLSKIEGO RAJDU GÓRSKIEGO
"LEŚNICY W BESKIDACH"

 

Tak było w tym roku wiosną...:

Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Podczas naszych Rajdów rozdajemy i udostępniamy bardzo dużo materiałów edukacyjnych, informacyjnych i promocyjnych dotyczących regionu Beskidów, w tym m.in. górskiej przyrody.

Leśnicy przed wyruszeniem na trasy rajdowe w Brennej podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r.

...a tak podczas zeszłorocznej jesiennej edycji Rajdu:

I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach" Leśnicy na szlaku podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" Biesiada góralska w karczmie podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach"

Zobacz pełną relację z I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Leśnicy w Beskidach"

S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A M Y !

{fcomment}

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiRadosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiW górach i turystyce pracuję od 2005 roku. Ten czas pracy pozwolił mi na bardzo dobre poznanie specyfiki zawodu przewodnika. Oprowadziłem już kilkaset wycieczek, dzięki czemu znam nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę przewodnickiego rzemiosła. Zapraszam na wspólny relaks w górach - w Beskidach - i poznanie na własne oczy mojej skromnej osoby, człowieka z pasją. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Kapela Góralska Heligoniści

Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Kultura góralska zaklęta jest w muzyce i drewnie. Muzkę górali beskidzkich (także muzykę Beskidów i Karpat) macie Państwo przyjemność poznać podczas zabaw z naszą kapelą. Uwaga! Nie gramy na akordeonach, gramy na HELIGONKACH, co daje tradycyjne i unikalne kompozycje muzyczne w skali polskich Karpat. Heligonka kojarzona jest z muzyką południowo-zachodniej Żywiecczyzny, południowego Śląska Cieszyńskiego oraz Kysuc, fragmentów Orawy i Moraw. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Nasz newsletter

Zamów wycieczkę

Zamów wycieczkę objazdową, wycieczkę górską i trekking, a także oprowadzanie licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

ATB Beskidtrek.pl organizuje i obsługuje wycieczki w Beskidach i Pieninach. Zapraszamy do współpracy przy organizacji wycieczek objazdowych i pieszych po szlakach górskich i miejscowościach górskich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika beskidzkiego!

ZADZWOŃ:
694 935 972

Oferta dla grup i firm

Zapewniamy sale konferencyjne i balowe, pełną obsługę gastronomiczną oraz rezerwację obiektów noclegowych z naszej własnej bazy.

ATB Beskidtrek.pl to zespół sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy ekspertami od Beskidów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  1. Poszukiwanie oraz wynajem sal konferencyjnych i balowych.
  2. Gastronomię i wyżywienie od swojskiej góralskiej kuchni po wykwintne dania kuchni światowej.
  3. Dobór obiektów noclegowych wedle Państwa indywidualnych oczekiwań.
  4. Kuligi zimowe oraz letnie, na saniach, wozami i bryczkami. Organizujemy kuligi wraz pełnymi biesiadami.
  5. Tradycyjne góralskie wnętrza. Stylowe szłasy i bacówki, oryginalne góralskie karczmy.
  6. Zabawy taneczne oraz biesiady z kapelą góralską.

ZADZWOŃ:
694 935 972

NAPISZ:
agencja@beskidtrek.pl

ATB Beskidtrek.pl organizuje kuligi w całych Beskidach (saniami, wozami i bryczkami). Oferujemy także zabawy i biesiady w góralskich karczmach, szałasach i bacówkach.

Nasz folkowy e-sklep

Na imprezach firmowych, koncertach oraz spotkaniach promocyjnych kupujecie od nas liczne gadżety i upominki związane z górami i beskidzką kulturą. Dzięki naszemu e-sklepowi, możecie robić góralskie zakupy także z domu!

Zrób zakupy teraz!

Początek strony