[2012.05.12-13] II Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach" Serdecznie zapraszamy do Szczyrku, Brennej i Wisły na drugą edycję Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Leśnicy w Beskidach", który odbędzie się w dniach 12-13 maja 2012 roku. Trasa Rajdu została wytyczona pięknymi widokowo szlakami. Ekipy wystartują z rynku w Szczyrku, skąd przez Przęłecz Karkoszczonkę, Stołów i Błatnią udadzą się do Brennej. W Brennej na rajdowiczów czekają przytulne pokoje, biesiada góralska w regionalnej Gospodzie Pod Sosnami w OW Savana, ognisko i pieczenie kiełbasek. W amfiteatrze w centrum Brennej odbędą się konkursy z nagrodami. Drugiego dnia Rajdu ekipy powędrują do Wisły szlakami prowadzącymi przez Kotarz i Przełęcz Salmopolską. W Wiśle na Placu B. Hoffa, czyli popularnym rynku, odbędzie się zakończenie Rajdu, wręczenie pucharów i dyplomów.

[2012.05.12-13] II Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach" Uczestnicy Rajdu mają zapewnione wyżywienie (obiadokolację, śniadanie), nocleg, biesiadę góralską z posiłkiem (koryto góralskie – zestaw różnych rodzajów mięs), kiełbaski na ognisko oraz nocleg w ośrodkach wypoczynkowych i pensjonatach na terenie Brennej. W Rajdzie mogą uczestniczyć wszyscy, bez względu na poziom umiejętności turystycznych oraz kondycję. Ekipy będą miały zapewnioną opiekę licencjonowanych przewodników beskidzkich. Stan osobowy ekip nie jest ograniczony. W Rajdzie mogą uczestniczyć także osoby indywidulane. Wzorem poprzedniego Rajdu, osobom i ekipom, które przyjadą z odległych części kraju zorganizujemy dodatkowe noclegi i wyżywienie.

Zgłoszenia oraz informacje pod nr tel. 604 440 870 lub pood adresem email: poznajbeskidy@beskidtrek.pl .

POBIERZ REGULAMIN II OGÓLNOPOLSKIEGO RAJDU GÓRSKIEGO
"LEŚNICY W BESKIDACH"

Tak było podczas jesiennej edycji Rajdu:

I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach" Leśnicy na szlaku podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" Biesiada góralska w karczmie podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach"

Zobacz pełną relację z I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Leśnicy w Beskidach"

S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A M Y !

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiRadosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiW górach i turystyce pracuję od 2005 roku. Ten czas pracy pozwolił mi na bardzo dobre poznanie specyfiki zawodu przewodnika. Oprowadziłem już kilkaset wycieczek, dzięki czemu znam nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę przewodnickiego rzemiosła. Zapraszam na wspólny relaks w górach - w Beskidach - i poznanie na własne oczy mojej skromnej osoby, człowieka z pasją. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Kapela Góralska Heligoniści

Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Kultura góralska zaklęta jest w muzyce i drewnie. Muzkę górali beskidzkich (także muzykę Beskidów i Karpat) macie Państwo przyjemność poznać podczas zabaw z naszą kapelą. Uwaga! Nie gramy na akordeonach, gramy na HELIGONKACH, co daje tradycyjne i unikalne kompozycje muzyczne w skali polskich Karpat. Heligonka kojarzona jest z muzyką południowo-zachodniej Żywiecczyzny, południowego Śląska Cieszyńskiego oraz Kysuc, fragmentów Orawy i Moraw. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Nasz newsletter

Zamów wycieczkę

Zamów wycieczkę objazdową, wycieczkę górską i trekking, a także oprowadzanie licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

ATB Beskidtrek.pl organizuje i obsługuje wycieczki w Beskidach i Pieninach. Zapraszamy do współpracy przy organizacji wycieczek objazdowych i pieszych po szlakach górskich i miejscowościach górskich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika beskidzkiego!

ZADZWOŃ:
694 935 972

Oferta dla grup i firm

Zapewniamy sale konferencyjne i balowe, pełną obsługę gastronomiczną oraz rezerwację obiektów noclegowych z naszej własnej bazy.

ATB Beskidtrek.pl to zespół sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy ekspertami od Beskidów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  1. Poszukiwanie oraz wynajem sal konferencyjnych i balowych.
  2. Gastronomię i wyżywienie od swojskiej góralskiej kuchni po wykwintne dania kuchni światowej.
  3. Dobór obiektów noclegowych wedle Państwa indywidualnych oczekiwań.
  4. Kuligi zimowe oraz letnie, na saniach, wozami i bryczkami. Organizujemy kuligi wraz pełnymi biesiadami.
  5. Tradycyjne góralskie wnętrza. Stylowe szłasy i bacówki, oryginalne góralskie karczmy.
  6. Zabawy taneczne oraz biesiady z kapelą góralską.

ZADZWOŃ:
694 935 972

NAPISZ:
agencja@beskidtrek.pl

ATB Beskidtrek.pl organizuje kuligi w całych Beskidach (saniami, wozami i bryczkami). Oferujemy także zabawy i biesiady w góralskich karczmach, szałasach i bacówkach.

Nasz folkowy e-sklep

Na imprezach firmowych, koncertach oraz spotkaniach promocyjnych kupujecie od nas liczne gadżety i upominki związane z górami i beskidzką kulturą. Dzięki naszemu e-sklepowi, możecie robić góralskie zakupy także z domu!

Zrób zakupy teraz!

Początek strony