[2013.04.27-28] IV Rajd Górski ''Leśnicy w Beskidach''

[2013.04.27-28] IV Rajd Górski ''Leśnicy w Beskidach'' Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję rajdu górskiego „Leśnicy w Beskidach". Tradycyjnie, Rajd będzie dwudniowy, a odbędzie się w terminie 27-28 kwietnia 2013 roku. Liczymy, iż tak jak podczas poprzednich Rajdów, pojawią się ekipy Nadleśnictw z terenu całego kraju, a atmosfera będzie sprzyjała turystycznym zasadom. Zwycięskie ekipy otrzymają puchary i dyplomy, a zwycięzcy konkursów indywidualnych – nagrody rzeczowe. Tegoroczny Rajd przebiegał będzie pięknymi widokowo beskidzkimi szlakami Beskidu Śląskiego nad Wisłą. Z soboty na niedzielę przewidziana jest impreza wieczorna z tańcami i konkursami. Wpisowe wynosi 150 zł/os. W cenie wpisowego jest obiadokolacja, nocleg, śniadanie i turystyczny posiłek na zakończenie Rajdu. Rejestracja ekip możliwa jest telefonicznie pod nr: 660 069 833, 604 440 870, a także poprzez e-mail pisząc na adres: poznajbeskidy@beskidtrek.pl . Ekipy mogą się rejestrować do dnia 23 kwietnia włącznie.

[2013.04.27-28] IV Rajd Górski ''Leśnicy w Beskidach''

Gwarantujemy miłą atmosferę, a jak pokazały poprzednie Rajdy – Leśnicy są wyjątkowymi i bardzo pogodnymi Turystami, więc zabawa zapowiada się przednia. Wszystkim chętnym na dłuższy pobyt w Beskidach zapewniamy pomoc w organizacji noclegów i wyżywienia. Rajd obsługiwać będą licencjonowani przewodnicy beskidzcy, a uczestniczyć w nim mogą wszyscy bez względu na wiek, stopień zaawansowania turystycznego i kondycję.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 kwietnia 2013 roku pod nr tel. 604 440 870 i 660 069 833 oraz pod adresem e-mail: poznajbeskidy@beskidtrek.pl .

POBIERZ REGULAMIN IV OGÓLNOPOLSKIEGO RAJDU GÓRSKIEGO
"LEŚNICY W BESKIDACH"

 Tak było na wcześniejszych Rajdach...:

Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Podczas naszych Rajdów rozdajemy i udostępniamy bardzo dużo materiałów edukacyjnych, informacyjnych i promocyjnych dotyczących regionu Beskidów, w tym m.in. górskiej przyrody. Leśnicy przed wyruszeniem na trasy rajdowe w Brennej podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r.
I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach" Leśnicy na rynku w Wiśle podczas II Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" w maju 2012 r. Leśnicy na szlaku podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" Biesiada góralska w karczmie podczas I Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Leśnicy w Beskidach" I Ogólnopolski Rajd Górski "Leśnicy w Beskidach"

S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A M Y !

{fcomment}

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiRadosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiW górach i turystyce pracuję od 2005 roku. Ten czas pracy pozwolił mi na bardzo dobre poznanie specyfiki zawodu przewodnika. Oprowadziłem już kilkaset wycieczek, dzięki czemu znam nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę przewodnickiego rzemiosła. Zapraszam na wspólny relaks w górach - w Beskidach - i poznanie na własne oczy mojej skromnej osoby, człowieka z pasją. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Kapela Góralska Heligoniści

Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Kultura góralska zaklęta jest w muzyce i drewnie. Muzkę górali beskidzkich (także muzykę Beskidów i Karpat) macie Państwo przyjemność poznać podczas zabaw z naszą kapelą. Uwaga! Nie gramy na akordeonach, gramy na HELIGONKACH, co daje tradycyjne i unikalne kompozycje muzyczne w skali polskich Karpat. Heligonka kojarzona jest z muzyką południowo-zachodniej Żywiecczyzny, południowego Śląska Cieszyńskiego oraz Kysuc, fragmentów Orawy i Moraw. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Nasz newsletter

Zamów wycieczkę

Zamów wycieczkę objazdową, wycieczkę górską i trekking, a także oprowadzanie licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

ATB Beskidtrek.pl organizuje i obsługuje wycieczki w Beskidach i Pieninach. Zapraszamy do współpracy przy organizacji wycieczek objazdowych i pieszych po szlakach górskich i miejscowościach górskich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika beskidzkiego!

ZADZWOŃ:
694 935 972

Oferta dla grup i firm

Zapewniamy sale konferencyjne i balowe, pełną obsługę gastronomiczną oraz rezerwację obiektów noclegowych z naszej własnej bazy.

ATB Beskidtrek.pl to zespół sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy ekspertami od Beskidów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  1. Poszukiwanie oraz wynajem sal konferencyjnych i balowych.
  2. Gastronomię i wyżywienie od swojskiej góralskiej kuchni po wykwintne dania kuchni światowej.
  3. Dobór obiektów noclegowych wedle Państwa indywidualnych oczekiwań.
  4. Kuligi zimowe oraz letnie, na saniach, wozami i bryczkami. Organizujemy kuligi wraz pełnymi biesiadami.
  5. Tradycyjne góralskie wnętrza. Stylowe szłasy i bacówki, oryginalne góralskie karczmy.
  6. Zabawy taneczne oraz biesiady z kapelą góralską.

ZADZWOŃ:
694 935 972

NAPISZ:
agencja@beskidtrek.pl

ATB Beskidtrek.pl organizuje kuligi w całych Beskidach (saniami, wozami i bryczkami). Oferujemy także zabawy i biesiady w góralskich karczmach, szałasach i bacówkach.

Nasz folkowy e-sklep

Na imprezach firmowych, koncertach oraz spotkaniach promocyjnych kupujecie od nas liczne gadżety i upominki związane z górami i beskidzką kulturą. Dzięki naszemu e-sklepowi, możecie robić góralskie zakupy także z domu!

Zrób zakupy teraz!

Początek strony